Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 168

Otto Muehl *

Otto Muehl * - Moderní tisky a Současné umění

(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal)
"zu nitsch 80. auktion das O. M. theater 1984 prinzendorf", titled, gouache on board, with a silkscreen on the reverse, 50 x 70 cm

Provenance:
Private Ownership, Germany
frame on loan

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

28.06.2018 - 18:00

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Otto Muehl *

Provenance:
Private Ownership, Germany
frame on loan

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní tisky a Současné umění
Datum: 28.06.2018 - 18:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2018