Čís. položky 191-022992/0019

Johannes Wanke *

Johannes Wanke * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1923-2005 Jennersdorf) Mutter mit Kind, handsigniert, datiert Joh. Wanke 1959 (?), zweifarbiger Holzschnitt, Stockgröße 34 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.07.2018 - 16:22

Vyvolávací cena:

Johannes Wanke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.07.2018 - 16:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.06. - 27.06.2018