Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022992/0014

Johannes Wanke *

(Wien 1923-2005 Jennersdorf) handsigniert Joh. Wanke, Schiffe am Horizont, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 46 x 61 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.07.2018 - 16:24

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Johannes Wanke *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2018 - 16:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.06. - 27.06.2018