Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022960/0002

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Unheimliche Begegnung", handsigniert Flora, Radierung, Nr. 68 von 150 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 6 x 9 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.07.2018 - 16:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2018 - 16:41
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.06. - 27.06.2018