Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022959/0002

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck, Ausbildung Münchner Akademie, Mitglied Wiener Sezession) "Die rote Maske", handsigniert Flora, mit Buntstift kolorierte Radierung, Nr. 47 von 200 nummerierten Exemplaren, Stockgröße 20 x 24,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.07.2018 - 16:41

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Paul Flora *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2018 - 16:41
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.06. - 27.06.2018