Čís. položky 191-023031/0004

4 Sammeltassen

4 Sammeltassen - Umění, starožitnosti, šperky

aus Dresdner Porzellan, Marke Meissen, weiß glasiert, farbig floral bemalt, gold gerändert, mit unterglasurblaue Schwertermarke (Pfeiffermarke um 1925), 1 Tasse beschädigt, unsachgemäß repariert

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

02.07.2018 - 17:19

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

4 Sammeltassen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.07.2018 - 17:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.06. - 27.06.2018