Wandspiegel,
Holzrahmen, furniert, Spiegeltafel ca. 65 x 34 cm. Anfang 20. Jh. Rahmen bestoßen
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.07.2018 - 11:08
- Vyvolávací cena:
Wandspiegel,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty, náramkové a starožitnosti |
Datum: | 04.07.2018 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 15.06. - 03.07.2018 |