Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-014074/0001 +

Wandspiegel,

Holzrahmen, furniert, Spiegeltafel ca. 65 x 34 cm. Anfang 20. Jh. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

04.07.2018 - 11:08

Vyvolávací cena:

Wandspiegel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck, Uhren und Antiquitäten
Datum: 04.07.2018 - 11:08
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 15.06. - 03.07.2018