Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Ohne Titel, Radierung in Farbe, signiert K Korab 92 Nr. 98/100 30 x 22,5 cm. in P assep. gerahmt verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.07.2018 - 11:08
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty, náramkové a starožitnosti |
Datum: | 04.07.2018 - 11:08 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 15.06. - 03.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: