Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-311206/0002

Altschliffbrillantring ca. 0,25 ct

Weißgold 585, RW 50, 1,7 g Altschliffbrillant mit OberflächenmerkmalenøG2

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

04.07.2018 - 11:35

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty, náramkové a starožitnosti
Datum: 04.07.2018 - 11:35
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 15.06. - 03.07.2018