Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034815/0003

Hugo von Seckendorff-Gutend

(Deutsch 19. Jahrhundert) Antike Tempelruine, signiert und datiert unten links: H. v. Seckendorff G (18)87, Ortsangabe: München, Öl auf Leinwand, ca. 89 x 67 cm, Farbfehlstellen Ruf 1000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

21.06.2018 - 16:07

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Hugo von Seckendorff-Gutend

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 21.06.2018 - 16:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2018