Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036209/0026

Othmar Eder *

(Kufstein 1955 geb.) Dächerlandschaft, signiert und datiert unten mittig links: EDER (19)79, Aquarell auf Papier, Darstellungsgröße ca. 30 x 41,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner

21.06.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:

Othmar Eder *

Expert: Richard Krautgartner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.06.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2018