Čís. položky 195-036446/0109

Norbert Mühlbacher *

(Saalfelden 1929 geb.) Der Turm der Propheten, signiert und datiert unten mittig: Mühlbacher 2001, Tuschfeder auf Papier, ca. 44 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

21.06.2018 - 16:34

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Norbert Mühlbacher *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 21.06.2018 - 16:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.06. - 21.06.2018