Diamantsolitär
Ring, Gold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,20 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 58, 3,7 g, Diamant mit Oberflächenmerkmaløx
21.06.2018 - 11:46
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 21.06.2018 - 11:46 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 15.06. - 21.06.2018 |