Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-097636/0038

Glasschale mit Silbermontierung,

rund, Dm. 19,5 cm, Meisterzeichen, Dianakopfpunze ab 1872, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

21.06.2018 - 16:21

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 21.06.2018 - 16:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online