Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-097377/0003

Hugo F. Kirsch, "Der Gruß", Figurenpaar, Wien, um 1908

Porzellan, farbig staffiert; Unterseite gemarkt Werkstattsignet Kunstporzellan; H. 25,2 cm. (MP) Literatur: vgl. Neuwirth, Hugo F. Kirsch, Abb. 123.

Expert: Dr. Magda Pfabigan, M.A. Dr. Magda Pfabigan, M.A.

25.06.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Secese a umění 20. století
Datum: 25.06.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online