Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064372/0003

Künstler um 1900

Der Pfeifenraucher, Öl auf Leinwand auf Holz, 39 x 24 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.06.2018 - 11:27

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 26.06.2018 - 11:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online