Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064380/0010

Eduard Ender

(Rom 1822-1883 London) Bildnis eines Herrn in blauem Rock, signiert und datiert Eduard Ender, gezeichnet den 19. März 1835, Aquarell auf Papier, 20 x 14 cm, Passep., ohne Rahmen, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.06.2018 - 11:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eduard Ender

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 26.06.2018 - 11:31
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online