Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035779/0001

Werner Neumann *

(1916-2003) Traumlandschaft, monogrammiert und datiert unten links: WN (19)86, rückseitig bezeichnet und signiert: Werner Neumann, Öl-Mischtechnik auf Leinwand auf Karton, ca. 30 x 40 cm, Kratzspuren, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

28.06.2018 - 16:03

Vyvolávací cena:

Werner Neumann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 28.06.2018 - 16:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2018