Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044932/0004

Diamantbrosche

Gold 580, ein Altschliffbrillant und Diamantrauten, synthetische Korunde, österr. Amtspunze 1872-1922, österr. Kontrollamtszeichen 1867-1922, 4,6 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

28.06.2018 - 16:18

Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 28.06.2018 - 16:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.06. - 27.06.2018