Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-264686/0001

Brillant Damenring

Gold/Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,25 ct, RW 53, 3,6 gøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

28.06.2018 - 12:12

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Brillant Damenring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.06.2018 - 12:12
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 22.06. - 28.06.2018