John Harrison Levee *
(USA 1924 geb.) Farblithografie "Ohne Titel", signiert Levee, die Nr.33/120,50,5 x 65 cm, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
John Harrison Levee *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.01. - 05.02.2014 |