Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 20

Pepo Grabner*

Pepo Grabner* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1897-1991) "Landschaft" signiert Grabner Aquarell auf Papier, 36 X 56 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

05.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Pepo Grabner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.01. - 05.02.2014