Čís. položky 7000

K. HANKE

K. HANKE - Um?ní, starožitnosti, šperky

(wohl Deutsch, 20. Jhdt.) "Symbolistische Mondlandschaft" unten rechts signiert und datiert: K. Hanke (19)80, Öl auf Sperrholz, 47 x 34 cm

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

salzburg@dorotheum.at

06.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

K. HANKE

+43-662-87 16 71-0

salzburg@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.01. - 06.02.2014