Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Franz JANZ *

Franz JANZ * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Graz 1946 geb.) "Wo bist Du" unten rechts signiert: Janz, datiert: 1993, Tuschfederzeichnung, ca. 22,5 x 16 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz JANZ *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.01. - 06.02.2014