Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hans MENZEL *

Hans MENZEL * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1903 - 1990 Salzburg) "Winterlandschaft" unten rechts signiert und datiert: Menzel (19)64, Aquarell auf Papier, ca. 22 x 29,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans MENZEL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.01. - 06.02.2014