Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

R. JOUVE

R. JOUVE - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Französisch, Anfang 20. Jhdt.) "Altes Gebäude unter Pinie im Sonnenlicht" unten links signiert: R. Jouve, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 34 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, beschädigt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

06.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

R. JOUVE

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.01. - 06.02.2014