Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 +

Brillantgarnitur

Brillantgarnitur - Schmuck

Gold 585, tlw. rhodiniert, Brillanten zus. 0,64 ct, best. aus: 1 Ring, RW 56, 1 Anhänger, 2 Ohrclips mit Stiften, 16,3 g øx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

13.02.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillantgarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 13.02.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 12.02.2014