Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Irene (Irka) ZOHMANN *

Irene (Irka) ZOHMANN * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Zaleszcyki, Polen 1928 - 2006Salzburg) "Südliches Dorf" unten rechts signiert: I. Zohmann, Wasserfarben auf Papier, ca. 35 x 45 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

13.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Irene (Irka) ZOHMANN *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2013