Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Marion LIEFELD*

Marion LIEFELD* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(USA 1896 - 1975 München) "Geneigter Kopf" unten rechts signiert: Liefeld, Mischtechnik auf Papier, ca. 38 x 28 cm, Passepartout, verglast, gerahmt SW 400 - 600

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

13.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Marion LIEFELD*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2013