Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Reiner SCHIESTL*

Reiner SCHIESTL* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Meran 1939 geb.) "Altstadtdächer" unten rchts signiert und datiert: 1973, Radierung Nr. 31/40, Plattengröße ca. 22,5 x 30 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Reiner SCHIESTL*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 13.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.06. - 13.06.2013