Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

O. SCHÖPPL *

O. SCHÖPPL * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Deutsch, Mitte 20. Jhdt.) "Südliche Häuser" unten rechts signiert, Mischtechnik auf Papier, ca. 40,5 x 56,5 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

O. SCHÖPPL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 06.06.2013