Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

J. TH. UNGER

J. TH. UNGER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Deutsch 2. Drittel 20. Jhdt.) "Häuser am Flußufer" unten links signiert, Öl auf Leinwand, ca. 40 x 60 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

J. TH. UNGER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.05. - 06.06.2013