Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6940

Hans Pollack *

(Linz 1891-1968) Betitelt "Der Eisenhammer", rechts unten signiert und datiert Hans Pollack 1962, Tuschzeichnung auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 42 x 60 cm, Passepartout etwas fleckig (CW)

Provenienz: aus dem Familiennachlass Ruf 280,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hans Pollack *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní um?ní
Datum: 27.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 17.06. - 27.06.2013