Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Künstler Anfang 20. Jhdt. - Starožitnosti, Obrazy

Stillleben, signiert Novak Ernst, Öl auf Leinwand, 33 x 43 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

10.06.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2013