Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Josef Kriehuber

Josef Kriehuber - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1800-1876) Bildnis eines alten Mannes im Lehnstuhl, signiert und datiert Kriehuber (1)852, Aquarell auf Papier, 33 x 27 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.06.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Kriehuber

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.06.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.06. - 10.06.2013