Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7016

Kuh,

Kuh, - Um?ní a starožitnosti

Metall bronziert signiert Diller 1937, auf Holzsockel montiert, beschädigt, fehlt Horn

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Kuh,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.05. - 05.06.2013