Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Schreibtisch,

Schreibtisch, - Um?ní a starožitnosti

Mitte 20. JH., verschiedene Weich und Harthölzer, palisanderfurniert, mattiert,2 Türen, 1 Lade, 79,5 x 150 x 76 cm, Alters- und Gebrauchsspuren.

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

05.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Schreibtisch,

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.05. - 05.06.2013