Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Hans Schandl, Wr. Neustadt 20. Jh.

Hans Schandl, Wr. Neustadt 20. Jh. - Um?ní a starožitnosti

"Eisenstadt" Öl auf Hartfaser 34 x 43 cm. signiert Hans schandl 1958 gerahmt, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.05. - 05.06.2013