Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 330

Historismus Schrank

Historismus Schrank - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

, Ende 19. Jhdt., Fichtenholzkorpus, nuss furniert, 2 Türen, 187 x 138 x 62 cm, 1 Schlüssel, diverse Beschädigungen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Historismus Schrank

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 08.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 08.05.2013