Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 292

Unbekannter Maler

Unbekannter Maler - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Szenerie aus dem Leben Christi", Öl auf Leinwand, 58,5 x 73,5 cm, gerahmt, doubliert, restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.05.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Unbekannter Maler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.04. - 08.05.2013