Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Maler des 20. Jhdts.

Maler des 20. Jhdts. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Blumenstillleben" unten rechts signiert: Dax, Öl auf Kunststoffplatte, 70 x 60 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler des 20. Jhdts.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 29.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2013