Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Konvolut von 2 Donauansichten: Ludwig ROHBOCK

Konvolut von 2 Donauansichten: Ludwig ROHBOCK - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Nürnberg 1824 - 1893 München)a) Linz und Urfahr, kolorierter Stahlstich, aus A. v. Ruthner, Das Kaiserthum Österreich, Wien, 1871, ca. 11 x 17 cm b) Budapest (Pesth und der Blocksberg), ca. 9 x 12 cm, teils gebräunt, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt (Ko)

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

29.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 29.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.05. - 29.05.2013