Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Unbekannter Maler, Mitte 20. Jhdt.

Unbekannter Maler, Mitte 20. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Alpensee" Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, barockisierender Stilrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.05.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 23.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 23.05.2013