Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Richard CREIFELDS

Richard CREIFELDS - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(New York 1853 - 1939) "Prärie mit indianischen Tipis" unten links signiert: R. Creifelds, Öl auf Karton, ca. 24 x 32 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

23.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Richard CREIFELDS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 23.05.2013