Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Heinz KOPPELWIESER*

Heinz KOPPELWIESER* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Danzig 1907 - 1971 Hamburg) "Gewitterstimmung am Chiemsee"unten rechts signiert, Aquarell auf Pappe, ca. 45 x 50 cm, Lichtrand, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

23.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 65,-

Heinz KOPPELWIESER*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 23.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.05. - 23.05.2013