Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Barbara BERNSTEINER

(Millstadt/Kärnten 1959 geb.) "Melancholie" unten rechts signiert und datiert: Bernsteiner (19)93, Acryl auf Leinwand, ca. 60 x 70 cm, gerahmt SW 500 - 700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

16.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Barbara BERNSTEINER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.05. - 16.05.2013