Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anton PICK

Anton PICK - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Görz 1840 - 1902 Wien) "Partie am Comersee" unten rechts signiert mit dem Pseudonym: C. Rieder, rückseitig alt betitelt: Partie am Comersee, Öl auf Holz, 20,5 x 26 cm, Farbfehlstellen, fleckig, vergoldeter masseverzierter Rahmen der Epoche, beschädigt Ruf 300

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

16.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anton PICK

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 16.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.05. - 16.05.2013