Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Altschliffbrillantsolitär ca.0,40 ct

Altschliffbrillantsolitär ca.0,40 ct - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Weißgold 585, Damenring, RW 525,9 gøG6

Expert: Thomas Salzburger

16.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Expert: Thomas Salzburger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 10.05. - 16.05.2013