Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Carl PISCHINGER

Carl PISCHINGER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Streitdorf, NÖ 1823 - 1886 Liezen, Steiermark) "Die Rast am Mittag mit Pferd und Hund" unten links monogrammiert: C. P., datiert: 1843, Bleistift, koloriert, auf Papier, ca. 12 x 17 cm Ruf 130

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

08.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carl PISCHINGER

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.05. - 08.05.2013