Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Joseph Matthäus AIGNER

Joseph Matthäus AIGNER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1819 - 1886) "Porträt von Max Pflügl Edler von Leiden (Linz 1860 - 1939 Salzburg)" rechts mittig signiert und datiert: J. M. Aigner (1)878, Öl auf Leinwand, 68 x 55,5 cm, Retuschen, Restaurierungsstelle, vergoldeter Rahmen, beschädigt Ruf 300

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

08.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Joseph Matthäus AIGNER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 08.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.05. - 08.05.2013